3 Beds
5,807 sqft
$2,300,000
2550 E 30th Street Tulsa OK, 74114
Price per sqft
$396.07
Built in
1996
Property size
5,807 sqft
Property type
Residential
Garages
3
Courtesy of Peter M Walter, Walter & Associates, Inc., (918) 688-1260
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
2440813
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
5
Full Bathrooms
4
Exterior features
Lot Size
0.77 Acres
Other property details
Taxes
$19,256
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
3
55+/Senior Community
No

Courtesy of Peter M Walter, Walter & Associates, Inc.